Antibakteriyel Perde Yıkama

Antibakteriyel Perde Yıkama
Uzun süre ev ve işyerlerinizde asılı duran perdeleriniz, bakteri oluşumuna sebep verebilir. Antibakteriyel perde yıkama hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır.
Antibakteriyel perde yıkama tecrübesi ve özenli hizmet anlayışıyla sektörde ilk sıralarda yer almaktayız. Sizlerin talepleri doğrultusunda yıkanan perdelerde hijyenik esaslı malzemeler kullanılır. Bu sayede sadece kir ve lekeler değil mikroskobik canlılarında temizlenmesi sağlanmış olur. Bunun için perdelerinizin hijyenik olarak yıkanması gerekir.
Perdelerinizin modeli, markası ve dokusu ne olursa olsun temizlemek bizim işimizdir. Yıkama öncesi ve sonrasında uyguladığımız bakteri karşıtı dezenfektanlarla, perdeleriniz daha sağlıklı olmaktadır. Hem sağlığınız hem estetik görünüm için perdelerinizi belirli periyotlarla yıkatın. Bu konuda her zaman yanınızdayız.
Fon Perdeler Yıkanır mı?
Bütün perdeler yıkanır. Doğru yıkanmasını isterseniz lütfen bizi arayın. Geleneksel olarak kullandığımız düz tül perdeler evlerde kolaylıkla yıkanabilmekteydi. Ancak dekoratif perdeler için bu söylenemez. Fon perdeler yıkanır mı? tabi ki yıkanır ama bizim tarafımızdan. Kalınlığından dolayı evlerinizde yıkayamayacağınız tüm perdeler firmamız garantisiyle yıkanır ve temizlenir. Bu amaçla kurulmuş tesislerimizi inceleyebilirsiniz.
Farklı model ve dokuya sahip olan perdelerde farklı yıkama modelleri uygulanmaktadır. Firmamız bünyesinde her çeşit perde yıkamaya uygun ekipmanlarımız bulunur. Püskürterek yıkama, makina ile yıkama, buhar ile yıkama bunlardan bazılarıdır. Antibakteriyel perde yıkama çözümleri de firmamızdadır. Hangi yıkama modeli uygulanırsa uygulansın, kullandığımız malzemeler üstün kaliteli ve hijyenik malzemelerdir.
Hijyenik Perde Yıkama
Evlerinizde bulunan bütün eşyalarınızın temizliğine dikkat gösterirsiniz. Birçoğunu kendiniz yıkar veya temizlersiniz. Ancak bazı eşyaların temizliği sizi aşar. Profesyonel destek almanız gerekir. Hijyenik perde yıkama da bu konulardan birisidir.
Her türlü perde temizliğinde profesyonel destek sağlayan firmamız, kurumsal işletmelere de hizmet vermektedir. Hastane, otel, motel, banka gibi sürekli insan sirkülasyonu olan iş yerlerinde bulunan perdeleriniz yıkanır. Yıkanmanın ötesinde hijyenik ortama katkı da sağlanır.
Firmamız tarafından yıkanılan perdeler hijyenik ortamda paketlenerek teslim edilir. Güvenli perde yıkamanın adresi firmamızdır. Yıllardır bu sektörde başarılı hizmetlere imza atan firmamıza antibakteriyel perde yıkama konusunda güvenebilirsiniz. Perde yıkama konusunda çığır açan uygulamalarıyla hep hizmetinizdeyiz.
Antibakteriyel Perde Yıkama Facebook SayfasıAntibakteriyel Perde Yıkama Twitter SayfasıAntibakteriyel Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK